ZADZWOŃ +48 609-449-975
a
  >  Kids   >  Brak kategorii   >  Bezpieczne łóżeczko dla dziecka

Bezpieczne łóżeczko dla dziecka

Masz problem z położeniem Twojej pociechy do spania, ale jako rodzic, duży nacisk kładziesz na bezpieczeństwo? Przedstawiamy sprawdzony sposób, dzięki któremu wieczorne spanie nie będzie przykrą koniecznością, a wyjątkową przygodą w bezpiecznym wydaniu! Łóżko domek dla dziecka od producenta mebli drewnianych to niepowtarzalny mebel, który idealnie dopełnia każdy pokój dziecięcy. Odkryj najważniejsze zalety domku łóżka z szufladą!

Mówimy stop nudzie – domki Łóżka wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz najlepszej klasy drewna

Chatka w zaczarowanym lesie, noc w indiańskim tipi, a może spanie w magicznym zamku? Decydując się na funkcjonalny mebel, pobudzasz wyobraźnię Twojej pociechy, a jednocześnie zapewniasz jej właściwe bezpieczeństwo. Modele ze stelażem na kształt chatki doskonale imitują konstrukcję prawdziwego budynku, zachęcając dzieci do kreatywnych zabaw. Z doświadczenia wiemy, że solidne wykonanie oraz naturalne materiały sprawiają, że dziecko w krótkim czasie zauważa, jak przyjemny jest sen w takim miejscu. Łóżko z pojemnikiem na pościel/materac w stylu skandynawskim dostępne jest również w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępność kolorów w palcie barw ral sprawia, że każdy rodzic z łatwością dobierze model pasujący do pozostałej aranżacji pokoju swojej pociechy.

Meble, z którymi nie wpadniesz w rutynę, ani w… kłopoty

Dokładamy wszelkich starań, by spełniać potrzeby dzieci oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Dlatego właśnie do łóżeczek domków wykorzystujemy specjalnie wyselekcjonowane, 100% naturalne drewno sosnowe, które pochodzi wyłącznie z polskich lasów. Dzięki temu taki mebel jest bardzo trwały i odporny uszkodzenia oraz test czasu. Cała konstrukcja malowana jest farbami na bazie wody, które są bezpieczne dla dzieci oraz alergików. Konstrukcja została również starannie zaprojektowana w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych. Przykładowo, zaokrąglone krawędzie dbają, by Twojemu maluchowi nie stała się żadna krzywda podczas zabaw na materacu. Z kolei solidne barierki zwiększają komfort szkrabów i jednocześnie zabezpieczają przed wypadnięciem.